AVON – UTRWALAJĄCY SPRAY DO MAKIJAŻU

20151129_184950

Utrwalający spray do makijażu AVON

Spray zakupiony z katalogu Avon w promocji 11zł, poza promocją około 20zł,125ml.
Po wykonaniu pełnego makijażu, czegoś brakowało, aby utrwalić go. Po obejrzeniu wielu filmików z makijażami, stwierdziłam, ze czas zakupić takie oto cudeńko:). Zastosowałam go według instrukcji załączonej na opakowaniu. Butelkę trzymamy w odległości około 20cm od twarzy i naciskamy atomizer od 2-4 razy w celu rozpylenia płynu.
Pierwsze moje odczucie to mokre kropelki na twarzy, po chwili uczucie schnięcia i tak jakby ściąganie twarzy. Chwilka i wszystko suche. Stosowałam wcześniej : Prasowany puder matujący firmy Bell LOOK NOW! HD POWDER .
Uczucie ściągania skóry towarzyszyło około 15 minut. Makijaż stał się rozświetlony, co w obecnym trendzie makijażowym jest pożądane. Skóra stała się rozświetlona, ale o dziwo w dotyku bardzo sucha. Jeśli chodzi o utrwalenie makijażu to super sprawa. Po okołu ośmiu godzinach od zaaplikowania makijaż nie spływa i jest tam gdzie ma być. Robiąc demakijaż zauważyłam, że mam na sobie dużo więcej podkładu , bronzera i rozświetlacza, a co za tym idzie trzeba użyć wiecej płatków do demakijażu. Ale chyba o to nam chodzi, o trwałość i jeszcze raz trwałość:)

20151129_184959

Zauważyłam, że jest to produkt przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Wysusza skórę. Dla jednych może to być plusem, a dla innych minusem.

Podsumowując:
jakość 4/5
cena 5/5
wydajność 5/5

2 thoughts on “AVON – UTRWALAJĄCY SPRAY DO MAKIJAŻU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.