O Mnie

20151124_110449~2

Jestem Anna. Oto ja, żeby było jasne komu komentarze piszecie :)

Od zawsze  kupowałam dużo kosmetyków testowałam je na sobie.  Moją największą słabością jest dbanie o cerę i ogólnie o skórę ciała, chodź różnego rodzaju podkładów, bronzerów i rozświetlaczy lubię również używać.  Z tego mojego zamiłowania, postanowiłam iść do szkoły na studium kosmetyczne, pogłębiać moja wiedze . W tym tez celu powstał blog, aby dzielić się spostrzeżeniami nie tylko o produktach, ale także zabiegach.  Amatorsko na razie zajmuje się paznokciami, zagęszczaniem rzęs.

Po za tym zajmowałam się,  jak widać na mojej stronie szyciem moich torebeczek. Mam swój mały ogród. Pokaże Wam również moje zmagania w ogrodzie, z którego również jestem dumna.  Całe życie uczę się czegoś nowego, lubię to. Jestem mama trójki dzieci. Mam 37 lat i zaczęłam się spełniać, więcej czasu poświęcać w końcu sobie i swoim zainteresowaniom. Nie widzę siebie siedzącej na kanapie przed telewizorem. Chce również zachęcić inne mamy do samorealizacji i powiedzieć ze można jeśli się bardzo chce.

Chciałabym Wam pokazać moją przemianę, jak nastąpiła w ostatnich kilku lat. Polubiłam biegać, ćwiczyć, skakać na skakance, co za tym idzie zrzucić zbędne kilkanaście kilogramów. O tym również napisze.
Zapraszam do poczytania :)

 

Moja cera – mieszana, tłusta z tendencja do świecenia w strefie T
karnacja – jasna
włosy – średnio-długie, farbowane-miodowy blond
preferowane zapachy- kwiatowe-orientalne, kwiatowo-drzewne