nyx cienie do brwi

20160831_112546~2
Cienie do brwi firmy nyx.

Wcześniej opisywałam cienie do brwi firmy avon. Kosztowały 20zł. Dziś po miesiącu używania przedstawiam wam cienie firmy nyx. Koszt około 30zł.
Jak widać na załączonym obrazku zachodzi taka sama sytuacja jak w avon, pierwszy skończy się wosk. Wyjściem jest  kupno dodatkowego wosku w kredce, który jest już dostępny w nyx.

20160831_112423~2

Zestaw zawiera szczoteczkę do wyczesywania brwi przed nałożeniem wosku i pseudo pędzelek do nakładania wosku albo cienia. Ja używam szczoteczki do rozczesywania i pędzelka do nakładania wosku, a osobno mam pędzelek skośny do nakładania cienia. Atutem jest możliwość wyboru koloru lub pomieszania dwóch. Firma nyx poszła o krok do przodu, bo stworzyła również zestawy w innej kolorystyce dla ciemnowłosych.
Mi odpowiada bardziej kolor brązowy z nyx niż avon. Utrzymuje się dobrze przez cały dzień, nawet mimo upałów. Jedynie co mnie denerwowało w upały to świecący wosk na skórze pod brwiami. Tego nie było widać przy avon. Z chęcią bym stworzyła zestaw – cienie z nyx, wosk z avon.:) Ale cóż…..
Tak więc oceniam podobnie jak avon

jakość 4/5
cena 4/5
wydajność 4/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.