MASECZKA ŚCIĄGAJĄCA DERMAACNE FARMONA SYSTEM PROFESSIONAL

20160324_154231~2

Składniki aktywne:

Glinka zielona – posiada właściwości dezynfekujące, absorpcyjne, gojące i odżywcze. Ma działanie ściągające, matujące i wysuszające. Zamyka rozszerzone pory oraz zapobiega tworzeniu się zaskórników. Oczyszczają skórę i dostarczają jej mikroelementów. Glinki mają zdolność pochłaniania nadmiaru sebum i toksyn szkodliwych dla skóry.

Aktywny kompleks mineralny: cynk PCA + biała glinka.

Woda oczarowa –  intensywnie nawilża i koi skórę. Działa przeciwzapalnie. Obkurcza także naczynia krwionośne.

D-pantenol – zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę,regeneruje, nadając jej miękkość i elastyczność, działa łagodząco i gojąco.

Inulina – jest prebiotykiem, naturalnym węglowodanem, nie trawionym przez ludzkie enzymy. Składa się z cząsteczki glukozy połączonej z łańcuchem (od kilku do kilkudziesięciu) cząsteczek fruktozy. W stanie naturalnym występuje ona w korzeniach lub bulwach niektórych roślin, najczęściej pozyskiwana jest z cykorii. Ma działanie nawilżające i łagodzące. Ułatwia utrzymanie naturalnej flory bakteryjnej na skórze co ułatwia w utrzymaniu pięknego wyglądu.

Przeznaczenie: cera mieszana, tłusta,  z rozszerzonymi porami, po zabiegu oczyszczania.

Działanie: absorbuje nadmiar sebum, skutecznie oczyszcza i ściąga ujścia gruczołów łojowych. Ma właściwości  antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Maseczka ściągająca DERMAACNE normalizuje tłuste partie skóry, a nawilża suche dzięki czemu pozostaje ona naprawdę czysta, gładka i matowa.

Stosuję ją zamiennie z maseczka robiona ze 100% glinki zielonej.  Najpierw wykonuję dokładny peeling korundowy, tonizuje, nakładam maseczkę, pozostawiam na 15 minut. Nie należy dopuścić do całkowitego wyschnięcia. Tak jak przy maseczce z glinki. Zmywam letnią i tonizuję.
Jestem bardzo zadowolona z zastosowania tej maseczki. Działa ona ściągająca, ale również nawilżająco w miejscach, gdzie wymagane jest nawilżenie. Zdecydowanie jestem na tak.

Produkt profesjonalny, naturalny i polski :)    250g kosztuje około 45zł

Podsumowując
jakość 5/5
cena 5/5
wydajność 5/5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *