BINGOSPA – KONCENTRAT CYNAMONOWO-ALGOWY Z L-KARNITYNĄ

20151208_115908~2

Jest przeznaczony do profesjonalnych zabiegów „body wrapping” w warunkach domowych.

Body wrapping to zabieg polegający na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednim preparatem ujędrniającym lub wyszczuplającym. Podczas zabiegu możesz owinąć folią całe ciało, albo tylko poszczególne jego elementy np. brzuch i uda. Najczęściej zawijane miejsca to uda, pośladki, brzuch – w celu ujędrnienia i zredukowania tkanki tłuszczowej.

Zawiera:
-olejek cynamonowy, pomarańczowy, gozdzikowy
-ekstrakt z alg Laminaria Digitata
-L-karnitynę

Algi Laminaria Digitata – bogate w składniki mineralne i witaminy B, C, D i E oraz kwas alginowy. Posiadają zdolność wiązania toksyn w organizmie i szybką ich eliminację z ustroju. Wpływają korzystnie na pobudzenie krążenia. Działają zmiękczająco, tonizująco i nawilżająco. Pobudzają syntezę kolagenu oraz posiadają właściwości wygładzające i uelastyczniające.

Koncentrat cynamonowo-algowy z L-karnityną BingoSpa powinien być polecany osobom z nadwagą lub po intensywnej diecie, u których skóra jest mało elastyczna, przesuszona ze skłonnością do okresowych spadków napięcia i wiotczenia. Serię zabiegów z użyciem koncentratu BingoSpa szczególnie należy polecić jako kurację wspomagającą odchudzanie, zmniejszającą widoczność cellulitu lub w sytuacjach silnie wpływających na pogorszenie stanu skóry (zmęczenie, stres, niewłaściwa dieta).

Przed użyciem należy koniecznie wykonać próbę uczuleniową: niewielką ilość preparatu wmasować w skórę na przedramieniu i pozostawić do następnego dnia – lekkie zaczerwienienie jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienienie nie zniknie po 24h preparatu nie stosować.
Pierwszy zabieg należy wykonać przed kąpielą, nakładając niewielka ilość preparatu. Drugi zabieg godzinę po kąpieli.
Uczucie pieczenia, ciepła oraz zaczerwienienia skóry jest objawem normalnym, znika po 1-2 godzin.

Przeciwwskazania:
-kobiety w ciązy
-osoby z wrażliwą skórą lub naczynkową
-osoby mające problemy z krążeniem
-oraz uczulone na jakikolwiek składnik

Sposób stosowania tak jak podałam wyżej: wykonujemy zabieg body wrapping. Pierwszy zabieg około 10 minut, przy następnym wydłużamy czas o 5minut do ostatecznego, który może trwać 45 minut. Jeżeli podczas zabiegu poczujemy, że działanie jest za moce, przerywamy zabieg i stosujemy zimne okłady.

Bardzo silny, lepiej nałożyć go mniej niż więcej, i tylko na te rejony, gdzie rzeczywiście jest problem. Palenie po parunastu minutach może się wydać nie do wytrzymania, jednak gdy koncentratu nałożymy małą ilość- da się wytrzymać i warto. Efekty mniejsze lub większe powinny się pojawić. Jak nie po tym produkcie- to po żadnym.
Dla mnie jest to produkt bardzo dobry, pomógł mi się pozbyć cellulitu, skóra stała się jędrniejsza.
Bardzo ważne: STOSUJEMY Z UMIAREM !!!

Cena w sklepach internetowych to około 30zł, można spotkać w tesco około 40zł za 250g. Jest bardzo wydajny.

Podsumowując:
jakość 5/5
cena 5/5
wydajność 5/5

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *