Anardeko – Torebki z filcu

Urlop

Od września 2014 (do odwołania) przebywam na urlopie wychowawczym.

 

Zapraszam

Zapraszam do zapoznania się z obecną ofertą.

Dostępne torebki

Znalazłaś ciekawą torebkę?

Jeżeli spodobała się Tobie jakaś torebka lub masz własny pomysł proszę o kontakt. Postaram się przygotować ofertę tak szybko jak to tylko możliwe.

Zapraszam do kontaktu

Marka Anardeko powstała w 2011 roku.
Misją Anardeko jest tworzenie unikatowych torebek.

Anardeko - Torebki z filcu z czerwonymi kwiatami 01

Wszystko zaczęło się podobnie jak często w takich przypadkach. W wolnych chwilach projektowałam dla siebie i swoich córek. Pewnego dnia ktoś zobaczył jedną z moich filcowych torebek i poprosił o podobną. Uszyłam zupełnie inną, która się spodobała. Później kolejną. Nim się obejrzałam musiałam założyć działalność.

Firmę założyłam w 2012 roku.

Dziś tak jak na początku staram się by moje torebki były niepowtarzalne (chyba nieźle mi to wychodzi bo jeszcze nie zrobiłam dwóch identycznych torebek). Projektuję i szyję jakbym tworzyła dla siebie i niekiedy jest mi niesamowicie żal rozstawać się z moimi małymi dziełami.

Czasem mimo wystawienia ich na sprzedaż, mam cichą nadzieję, że nikt ich nie kupi. Wtedy będą moje. Łatwiej mi się z nimi rozstać gdy szyję na zamówienie..

W głowie mam więcej pomysłów niż jestem w stanie wykroić i uszyć.
Torebki szyję głównie z filcu, ale nie boję się innych ekologicznych materiałów.

Motywy kwiatowe stały się już moim znakiem firmowym. Przede wszystkim w postaci filcowanych kwiatów z wełny lub wełnianych aplikacji na sucho.

Niebawem w ofercie powinny pojawić się torebki z haftowanymi motywami. Podobnie jak w przypadku filcowych torebek motywy będą głównie kwiatowe.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z z aktualną ofertą, obejrzeniem galerii ze sprzedanymi już torebkami oraz do kontaktu.

Z przyjemnością stworzę torebkę dostosowaną do potrzeb klientki.

Referencje:
Jestem absolwentką Gorzowskiego Zespołu Szkół Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego. Moja praca dyplomowa wygrała ogólnopolski konkurs „Igłą malowane”.
Moje umiejętności doskonaliłam pracując w gorzowskich firmach szyjących odzież m.in. dla Puma, Hummel, Umbro.

Trudno zachwalać swoje projekty. Lepiej przeczytać co moi klienci o nich myślą. Moje referencje można znaleźć w moim profilu na Artillo, profilu na DaWandzie, profilu na Allegro.

Zapraszam.


Artillo.pl o Anardeko:

„Torebki stworzone przez artystę anardeko to połączenie pasji, radości tworzenia i doskonałego zmysłu estetycznego. Odwiedź świat nietuzinkowej galanterii i wybierz jedną z eleganckich, ręcznie wykonanych torebek. Magia ich fasonów i harmonijne połączenia kolorów wprawią Cie w zachwyt oraz przeniosą do magicznego świata.” – artillo.pl